JADŁOSPIS Jadłospis tygodniowy Oferta Wyroby garmażeryjne

Warsztat gastronomiczny

W  Warsztatach Szkolnych uczniowie zdobywają wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Swoje kwalifikacje zawodowe oraz zamiłowanie do zawodu, nasi uczniowie pogłębiają biorąc udział w organizowanych przez warsztaty imprezach okolicznościowych, takich jak: bankiety, jubileusze, konferencje, itd. Uczniowie pionu gastronomicznego mogą realizować naukę zawodu w szerokim zakresie przez prowadzenie działalności gastronomicznej od poniedziałku do piątku wykonując różnego rodzaju usługi cateringowe, restauracyjne, cukiernicze oraz żywienie grup pracowniczych (posiłki regeneracyjne).

Integralną częścią warsztatów jest bufet,  w  którym oferujemy  wykonane przez naszych uczniów smaczne wyroby garmażeryjne oraz wypieki. Ponadto realizujemy zamówienia odbiorców indywidualnych.

Naszym niewątpliwym atutem jest odnowiona sala restauracyjna, w której z posiłków (śniadania, obiady, kolacje), korzysta przede wszystkim młodzież mieszkająca w pobliskim internacie, uczniowie ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, uczniowie pobliskich szkół oraz mieszkańcy Kamienia Pomorskiego.